Dostawa

Zamówienia o wartości POWYŻEJ 300 zł. realizujemy BEZPŁATNIE

Produkty standardowo wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej, nadając je jako paczka24 - doręczenie w ciągu 1-2 dni roboczych.

 

Zamówienia o wartości PONIŻEJ 300 zł.:

 Paczki pobraniowe - Poczta Polska, paczka24 - 15,00 zł.

Płatność on-line lub przelewem
Poczta Polska, paczka24 lub list polecony, priorytetowy - 11,00 zł.

 

 

 

Zależy nam na tym, aby Twoje zamówienie było zrealizowane jak najszybciej.

Produkty zamówione do godz. 13:30 wysyłamy w tym samym dniu. Paczki24 (priorytetowe) i listy polecone priorytetowe powinny być doręczone w ciągu 24 godzin, ale czasami są dostarczane w ciągu 48 godzin.

Zamówienia złożone po godz. 13:30 zostaną prawdopodobnie wysłane w dniu następnym choć będziemy się starać nadać je w tym samym dniu.

Wraz z informacją o wysyłce przekażemy numer paczki aby było możliwe jej śledzenie na stronie Poczty Polskiej http://www.poczta-polska.pl/

W przypadku braku zamówionego produktu - poinformujemy o tym jak najszybciej, wraz z informacją o możliwym terminie realizacji zamówienia.

Wszelkie reklamacje wynikające z opóźnień w doręczeniu przesyłki możemy składać w ciągu 14 dni od wysyłania paczki, licząc od dnia następnego po jej nadaniu (zgodnie z regulaminem Poczty Polskiej). W przypadku jakichkolwiek opóźnień zachęcamy do kontatku z placówką pocztową w celu sprawdzenia dostępności przesyłki.