Producent

Firma Fujian Longhua Pharmaceutical Co. Ltd. z siedzibą w Fuzhou na południowym wybrzeżu Chin, jest przedsiębiorstwem państwowym założonym w 1988 roku. W 2003 roku została dokapitalizowana m.in. przez Fujian Provincial Coal Industries Co. Ltd. dzięki czemu powstało nowoczesne zaplecze produkcyjne spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa przewidziane również dla przemysłu farmaceutycznego. W 2004 roku firma otrzymała certyfikat GMP (Dobrych Praktyk Produkcyjnych), który jest potwierdzeniem wysokich standardów obowiązujących w przedsiębiorstwie. Obecnie zakład zajmuje obszar 36000 m.kw.

Firma ściśle współpracuje z Fuzhou Biomedical Hi-Tech Incubator, największym państwowym instytutem naukowym w prowincji Fujian zajmującym się opracowywaniem i testowaniem nowoczesnych suplementów diety, preparatów zdrowotnych i lekarstw. Dzięki wspólnym wysiłkom produkowane przez Fujian Longhua Pharmaceutical Co. Ltd. preparaty są sprawdzone i całkowicie bezpieczne.

Firma posiada własne farmy grzybów Ganoderma lucidum położone w czystym środowisku niedaleko gór Wuyi. Góry zostały wpisane na listę dziedzictwa światowego UNESCO. Wyjątkowy klimat tego regionu i 20 letnie doświadczenie w hodowli sprawiają, że grzyby z farm należących do przedsiębiorstwa są wysoko cenione na całym świecie. To gwarantuje najwyższą jakość uzyskanych z nich produktów. W galerii znajdą Państwo zdjęcia z farmy „Fujian Tianrong Edible Fungi Base”, na której dokonuje się zbioru owocników grzyba. Firma opracowała również unikalną metodę zbioru mikroskopijnych zarodników grzyba i mechanicznego rozbijania ich skorupki w celu wydobycia środka ziarenka. Dzięki temu w naszej ofercie znajdują się wyjątkowe preparaty z zarodnikami grzyba Ganoderma lucidum.